szczegóły

Składka
członkowska

Stowarzyszenie opiera się na pracy społecznej członków i jedynym źródłem finansowania są składki członkowskie wpłacane przez nauczycieli i uczniów.

Dzięki temu CES może dofinansowywać wiele imprez edukacyjnych i artystycznych związanych z popularyzowaniem Metody Suzuki™.

Rodzic opłaca tylko jedną składkę na rok, niezależnie od ilości swoich dzieci uczących się metodą Suzuki na dowolnych instrumentach/u różnych nauczycieli.

Koszt na cały rok szkolny 2023-2024 wynosi 100 zł i jest płatny do
15 października każdego roku. Aktualną wysokość składek na dany rok szkolny podaje Centrum Edukacji Suzuki.

potwierdź

Kwalifikacje nauczyciela

Każdy nauczyciel Suzuki w Polsce posiada dyplom Europejskiego Stowarzyszenia Suzuki ESA lub akredytację Centrum Edukacji Suzuki CES.
CES jest jedynym polskim stowarzyszeniem organizującym kształcenie i dokształcanie nauczycieli.

Jeżeli pragniesz potwierdzić kwalifikacje nauczyciela Twojego dziecka, możesz sprawdzić aktualną listę nauczycieli mających uprawnienia do uczenia metodą SuzukiTM.

ILE WYNOSI OPŁATA?

Rodzic opłaca tylko jedną składkę na rok, niezależnie od ilości swoich dzieci uczących się metodą Suzuki na dowolnych instrumentach/u różnych nauczycieli.

Koszt na cały rok szkolny wynosi 70 zł i jest płatny do 15 października każdego roku.

Nauczyciele

Każdy nauczyciel Suzuki w Polsce posiada dyplom Europejskiego Stowarzyszenia Suzuki ESA lub akredytację Centrum Edukacji Suzuki CES . CES jest jedynym polskim stowarzyszeniem organizującym kształcenie i dokształcanie nauczycieli. Jeżeli pragniesz potwierdzić kwalifikacje nauczyciela Twojego dziecka, możesz sprawdzić aktualną listę nauczycieli mających uprawnienia do uczenia metodą Suzuki na stronie: www.suzuki.edu.pl w dziale „ Znajdź nauczyciela”.
(wybierz ikonę)

Stowarzyszenie

Stowarzyszenie opiera się na pracy społecznej członków i jedynym źródłem finansowania są składki członkowskie wpłacane przez nauczycieli i uczniów. Dzięki temu CES może dofinansowywać wiele imprez edukacyjnych i artystycznych związanych z popularyzowaniem Metody Suzuki™.
Opłaty członkowskie (wybierz ikonę)

Rodzeństwa

Rodzic opłaca tylko jedną składkę na rok, niezależnie od ilości swoich dzieci uczących się metodą Suzuki na dowolnych instrumentach/u różnych nauczycieli. Koszt na cały rok szkolny wynosi 70 zł i jest płatny do 15 października każdego roku.